Russia Division 1: Scores, Fixtures & Results 2016/2017

Russia Division 1: Scores, Fixtures & Results

Event name:
Russia. FNL
Event years:
1992-2019/2020
Event location:
 Russia
Previous winner:
image description Tambov
Official site:
http://www.1fnl.ru
Filter
    • image description 23.11.2019, 19:30
      FC Torpedo
      0 : 2
      Luch-Energiya
       
    • image description 23.11.2019, 17:00
      Baltika
      0 : 2
      Mordovia
       
    • image description 23.11.2019, 16:00
      Krasnodar 2
      2 : 2
      Khimki
       
    • image description 23.11.2019, 15:00
      Rotor
      2 : 0
      Tom
       
    • image description 23.11.2019, 15:00
      Fakel
      0 : 2
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 23.11.2019, 15:00
      Chertanovo
      1 : 0
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 23.11.2019, 14:00
      Neftekhimik
      1 : 0
      Yenisey
       
    • image description 23.11.2019, 14:00
      Chayka
      1 : 0
      Armavir
       
    • image description 23.11.2019, 14:00
      Shinnik
      3 : 0
      Tekstilshchik
       
    • image description 23.11.2019, 13:00
      Spartak-2
      1 : 1
      Avangard
       
    • image description 17.11.2019, 17:00
      Baltika
      1 : 0
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 17.11.2019, 17:00
      Khimki
      3 : 1
      Chertanovo
       
    • image description 17.11.2019, 16:00
      Armavir
      2 : 1
      FC Torpedo
       
    • image description 17.11.2019, 15:00
      Mordovia
      1 : 1
      Fakel
       
    • image description 17.11.2019, 15:00
      Nizhny Novgorod
      1 : 2
      Chayka
       
    • image description 17.11.2019, 15:00
      Rotor
      0 : 0
      Krasnodar 2
       
    • image description 17.11.2019, 14:00
      Avangard
      2 : 2
      Shinnik
       
    • image description 17.11.2019, 13:30
      Spartak-2
      0 : 2
      Luch-Energiya
       
    • image description 17.11.2019, 13:00
      Tekstilshchik
      1 : 2
      Neftekhimik
       
    • image description 17.11.2019, 12:00
      Yenisey
      3 : 0
      Tom
       
    • image description 13.11.2019, 19:30
      FC Torpedo
      0 : 2
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 13.11.2019, 19:00
      Chertanovo
      3 : 1
      Baltika
       
    • image description 13.11.2019, 18:30
      Tekstilshchik
      0 : 2
      Tom
       
    • image description 13.11.2019, 18:30
      Fakel
      0 : 2
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 13.11.2019, 18:30
      Khimki
      0 : 2
      Rotor
       
    • image description 13.11.2019, 18:30
      Chayka
      3 : 1
      Mordovia
       
    • image description 13.11.2019, 18:30
      Shinnik
      3 : 1
      Luch-Energiya
       
    • image description 13.11.2019, 15:00
      Krasnodar 2
      4 : 0
      Yenisey
       
    • image description 13.11.2019, 14:00
      Neftekhimik
      1 : 1
      Avangard
       
    • image description 13.11.2019, 12:30
      Spartak-2
      1 : 3
      Armavir
       
    • image description 09.11.2019, 17:00
      Baltika
      3 : 0
      Fakel
       
    • image description 09.11.2019, 16:00
      Armavir
      0 : 1
      Shinnik
       
    • image description 09.11.2019, 15:00
      Avangard
      3 : 2
      Tom
       
    • image description 09.11.2019, 15:00
      Mordovia
      1 : 1
      FC Torpedo
       
    • image description 09.11.2019, 15:00
      Nizhny Novgorod
      2 : 2
      Spartak-2
       
    • image description 09.11.2019, 15:00
      Rotor
      1 : 1
      Chertanovo
       
    • image description 09.11.2019, 13:00
      Tekstilshchik
      1 : 0
      Krasnodar 2
       
    • image description 09.11.2019, 12:00
      Yenisey
      1 : 0
      Khimki
       
    • image description 09.11.2019, 08:00
      SKA-Khabarovsk
      3 : 2
      Chayka
       
    • image description 09.11.2019, 07:00
      Luch-Energiya
      0 : 2
      Neftekhimik
       
    • image description 04.11.2019, 14:00
      Krasnodar 2
      1 : 0
      Avangard
       
    • image description 03.11.2019, 19:30
      FC Torpedo
      2 : 1
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 03.11.2019, 17:00
      Khimki
      2 : 1
      Tekstilshchik
       
    • image description 03.11.2019, 16:00
      Chayka
      1 : 0
      Baltika
       
    • image description 03.11.2019, 15:00
      Rotor
      2 : 1
      Yenisey
       
    • image description 03.11.2019, 15:00
      Chertanovo
      4 : 0
      Fakel
       
    • image description 03.11.2019, 14:00
      Neftekhimik
      2 : 1
      Armavir
       
    • image description 03.11.2019, 14:00
      Spartak-2
      2 : 0
      Mordovia
       
    • image description 03.11.2019, 14:00
      Shinnik
      1 : 3
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 03.11.2019, 12:00
      Tom
      4 : 0
      Luch-Energiya
       
    • image description 27.10.2019, 17:00
      Armavir
      1 : 1
      Tom
       
    • image description 27.10.2019, 17:00
      Baltika
      1 : 1
      FC Torpedo
       
    • image description 27.10.2019, 16:00
      Chayka
      0 : 1
      Fakel
       
    • image description 27.10.2019, 15:00
      Avangard
      0 : 3
      Khimki
       
    • image description 27.10.2019, 15:00
      Mordovia
      1 : 1
      Shinnik
       
    • image description 27.10.2019, 15:00
      Nizhny Novgorod
      0 : 1
      Neftekhimik
       
    • image description 27.10.2019, 13:00
      Tekstilshchik
      0 : 1
      Rotor
       
    • image description 27.10.2019, 11:00
      Yenisey
      0 : 2
      Chertanovo
       
    • image description 27.10.2019, 09:00
      Luch-Energiya
      1 : 1
      Krasnodar 2
       
    • image description 27.10.2019, 08:00
      SKA-Khabarovsk
      3 : 0
      Spartak-2
       
    • image description 23.10.2019, 19:00
      FC Torpedo
      2 : 1
      Chayka
       
    • image description 23.10.2019, 19:00
      Chertanovo
      1 : 0
      Tekstilshchik
       
    • image description 23.10.2019, 18:30
      Khimki
      1 : 0
      Armavir
       
    • image description 23.10.2019, 18:30
      Shinnik
      0 : 2
      Baltika
       
    • image description 23.10.2019, 18:00
      Neftekhimik
      2 : 2
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 23.10.2019, 18:00
      Rotor
      2 : 0
      Luch-Energiya
       
    • image description 23.10.2019, 16:00
      Krasnodar 2
      2 : 2
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 23.10.2019, 15:00
      Yenisey
      1 : 1
      Avangard
       
    • image description 23.10.2019, 15:00
      Spartak-2
      7 : 2
      Fakel
       
    • image description 23.10.2019, 14:30
      Tom
      2 : 0
      Mordovia
       
    • image description 19.10.2019, 18:00
      Baltika
      1 : 0
      Neftekhimik
       
    • image description 19.10.2019, 18:00
      FC Torpedo
      0 : 1
      Chertanovo
       
    • image description 19.10.2019, 17:00
      Armavir
      0 : 0
      Rotor
       
    • image description 19.10.2019, 17:00
      Fakel
      0 : 4
      Shinnik
       
    • image description 19.10.2019, 17:00
      Chayka
      2 : 1
      Spartak-2
       
    • image description 19.10.2019, 15:00
      Avangard
      2 : 1
      Tekstilshchik
       
    • image description 19.10.2019, 15:00
      Mordovia
      0 : 3
      Krasnodar 2
       
    • image description 19.10.2019, 15:00
      Nizhny Novgorod
      1 : 0
      Khimki
       
    • image description 19.10.2019, 09:00
      Luch-Energiya
      0 : 1
      Yenisey
       
    • image description 19.10.2019, 09:00
      SKA-Khabarovsk
      1 : 1
      Tom
       
    • image description 12.10.2019, 16:00
      Avangard
      0 : 1
      Chertanovo
       
    • image description 12.10.2019, 16:00
      Neftekhimik
      1 : 0
      Fakel
       
    • image description 12.10.2019, 15:00
      Krasnodar 2
      2 : 2
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 12.10.2019, 15:00
      Rotor
      2 : 1
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 12.10.2019, 15:00
      Tekstilshchik
      4 : 3
      Luch-Energiya
       
    • image description 12.10.2019, 15:00
      Khimki
      4 : 0
      Mordovia
       
    • image description 12.10.2019, 15:00
      Shinnik
      2 : 3
      Chayka
       
    • image description 12.10.2019, 13:00
      Yenisey
      1 : 1
      Armavir
       
    • image description 12.10.2019, 12:00
      Spartak-2
      2 : 3
      FC Torpedo
       
    • image description 12.10.2019, 12:00
      Tom
      0 : 0
      Baltika
       
    • image description 05.10.2019, 18:00
      Baltika
      4 : 1
      Krasnodar 2
       
    • image description 05.10.2019, 18:00
      FC Torpedo
      2 : 0
      Shinnik
       
    • image description 05.10.2019, 18:00
      Chayka
      0 : 2
      Neftekhimik
       
    • image description 05.10.2019, 17:00
      Armavir
      2 : 0
      Tekstilshchik
       
    • image description 05.10.2019, 17:00
      Mordovia
      0 : 1
      Rotor
       
    • image description 05.10.2019, 17:00
      Fakel
      0 : 0
      Tom
       
    • image description 05.10.2019, 15:00
      Nizhny Novgorod
      1 : 3
      Yenisey
       
    • image description 05.10.2019, 15:00
      Chertanovo
      2 : 2
      Spartak-2
       
    • image description 05.10.2019, 11:00
      Luch-Energiya
      2 : 2
      Avangard
       
    • image description 05.10.2019, 11:00
      SKA-Khabarovsk
      1 : 1
      Khimki
       
    • image description 30.09.2019, 17:00
      Krasnodar 2
      0 : 0
      Fakel
       
    • image description 29.09.2019, 18:00
      Khimki
      0 : 1
      Baltika
       
    • image description 29.09.2019, 17:00
      Rotor
      5 : 3
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 29.09.2019, 16:00
      Avangard
      2 : 1
      Armavir
       
    • image description 29.09.2019, 16:00
      Neftekhimik
      1 : 0
      FC Torpedo
       
    • image description 29.09.2019, 16:00
      Tekstilshchik
      0 : 2
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 29.09.2019, 15:00
      Shinnik
      3 : 2
      Spartak-2
       
    • image description 29.09.2019, 13:00
      Yenisey
      2 : 1
      Mordovia
       
    • image description 29.09.2019, 13:00
      Tom
      3 : 1
      Chayka
       
    • image description 29.09.2019, 10:00
      Luch-Energiya
      0 : 1
      Chertanovo
       
    • image description 21.09.2019, 18:00
      Armavir
      0 : 0
      Luch-Energiya
       
    • image description 21.09.2019, 18:00
      Baltika
      2 : 1
      Rotor
       
    • image description 21.09.2019, 18:00
      Fakel
      0 : 3
      Khimki
       
    • image description 21.09.2019, 18:00
      Chertanovo
      0 : 1
      Shinnik
       
    • image description 21.09.2019, 17:00
      Mordovia
      1 : 0
      Tekstilshchik
       
    • image description 21.09.2019, 17:00
      FC Torpedo
      2 : 1
      Tom
       
    • image description 21.09.2019, 17:00
      Chayka
      1 : 1
      Krasnodar 2
       
    • image description 21.09.2019, 16:00
      Spartak-2
      0 : 3
      Neftekhimik
       
    • image description 21.09.2019, 15:00
      Nizhny Novgorod
      1 : 1
      Avangard
       
    • image description 20.09.2019, 12:00
      SKA-Khabarovsk
      2 : 0
      Yenisey
       
    • image description 15.09.2019, 17:30
      Armavir
      1 : 1
      Chertanovo
       
    • image description 14.09.2019, 18:00
      FC Torpedo
      2 : 1
      Krasnodar 2
       
    • image description 14.09.2019, 18:00
      Khimki
      1 : 0
      Chayka
       
    • image description 14.09.2019, 17:00
      Avangard
      2 : 2
      Mordovia
       
    • image description 14.09.2019, 17:00
      Rotor
      2 : 0
      Fakel
       
    • image description 14.09.2019, 16:00
      Neftekhimik
      2 : 2
      Shinnik
       
    • image description 14.09.2019, 16:00
      Tekstilshchik
      3 : 1
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 14.09.2019, 14:00
      Tom
      2 : 2
      Spartak-2
       
    • image description 14.09.2019, 13:00
      Yenisey
      2 : 2
      Baltika
       
    • image description 14.09.2019, 10:00
      Luch-Energiya
      0 : 0
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 08.09.2019, 18:00
      FC Torpedo
      1 : 0
      Khimki
       
    • image description 08.09.2019, 16:00
      Tekstilshchik
      1 : 5
      Baltika
       
    • image description 07.09.2019, 19:00
      Chayka
      2 : 1
      Rotor
       
    • image description 07.09.2019, 18:00
      Fakel
      1 : 1
      Yenisey
       
    • image description 07.09.2019, 17:00
      Mordovia
      1 : 2
      Luch-Energiya
       
    • image description 07.09.2019, 16:00
      Spartak-2
      0 : 3
      Krasnodar 2
       
    • image description 07.09.2019, 15:00
      Nizhny Novgorod
      1 : 0
      Armavir
       
    • image description 07.09.2019, 15:00
      Chertanovo
      2 : 2
      Neftekhimik
       
    • image description 07.09.2019, 15:00
      Shinnik
      2 : 1
      Tom
       
    • image description 07.09.2019, 08:00
      SKA-Khabarovsk
      1 : 0
      Avangard
       
    • image description 31.08.2019, 19:00
      Armavir
      0 : 0
      Mordovia
       
    • image description 31.08.2019, 18:00
      Krasnodar 2
      2 : 2
      Shinnik
       
    • image description 31.08.2019, 18:00
      Rotor
      0 : 2
      FC Torpedo
       
    • image description 31.08.2019, 18:00
      Khimki
      1 : 0
      Spartak-2
       
    • image description 31.08.2019, 17:00
      Tekstilshchik
      1 : 4
      Fakel
       
    • image description 31.08.2019, 16:00
      Avangard
      0 : 0
      Baltika
       
    • image description 31.08.2019, 15:00
      Nizhny Novgorod
      0 : 0
      Chertanovo
       
    • image description 31.08.2019, 15:00
      Tom
      0 : 1
      Neftekhimik
       
    • image description 31.08.2019, 13:00
      Yenisey
      1 : 3
      Chayka
       
    • image description 31.08.2019, 10:00
      Luch-Energiya
      0 : 2
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 26.08.2019, 16:00
      Spartak-2
      0 : 1
      Rotor
       
    • image description 25.08.2019, 19:00
      Baltika
      0 : 0
      Luch-Energiya
       
    • image description 25.08.2019, 19:00
      Chayka
      3 : 0
      Tekstilshchik
       
    • image description 25.08.2019, 18:00
      FC Torpedo
      2 : 0
      Yenisey
       
    • image description 25.08.2019, 18:00
      Fakel
      0 : 0
      Avangard
       
    • image description 25.08.2019, 17:00
      Mordovia
      0 : 1
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 25.08.2019, 17:00
      Shinnik
      0 : 1
      Khimki
       
    • image description 25.08.2019, 16:00
      Neftekhimik
      1 : 0
      Krasnodar 2
       
    • image description 25.08.2019, 14:00
      Chertanovo
      1 : 1
      Tom
       
    • image description 25.08.2019, 10:00
      SKA-Khabarovsk
      3 : 0
      Armavir
       
    • image description 20.08.2019, 16:00
      Spartak-2
      2 : 0
      Yenisey
       
    • image description 18.08.2019, 19:00
      Armavir
      1 : 1
      Baltika
       
    • image description 18.08.2019, 19:00
      Krasnodar 2
      0 : 1
      Tom
       
    • image description 18.08.2019, 18:00
      Avangard
      1 : 1
      Chayka
       
    • image description 18.08.2019, 18:00
      Rotor
      2 : 3
      Shinnik
       
    • image description 18.08.2019, 18:00
      FC Torpedo
      3 : 1
      Tekstilshchik
       
    • image description 18.08.2019, 17:00
      Mordovia
      2 : 3
      Chertanovo
       
    • image description 18.08.2019, 17:00
      Nizhny Novgorod
      1 : 1
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 18.08.2019, 17:00
      Khimki
      3 : 2
      Neftekhimik
       
    • image description 18.08.2019, 10:00
      Luch-Energiya
      3 : 0
      Fakel
       
    • image description 14.08.2019, 20:00
      Baltika
      2 : 1
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 14.08.2019, 19:30
      FC Torpedo
      3 : 1
      Avangard
       
    • image description 14.08.2019, 19:00
      Fakel
      0 : 2
      Armavir
       
    • image description 14.08.2019, 19:00
      Chertanovo
      1 : 2
      Krasnodar 2
       
    • image description 14.08.2019, 18:30
      Shinnik
      0 : 0
      Yenisey
       
    • image description 14.08.2019, 18:00
      Neftekhimik
      1 : 2
      Rotor
       
    • image description 14.08.2019, 17:30
      Spartak-2
      1 : 2
      Tekstilshchik
       
    • image description 14.08.2019, 15:00
      Tom
      0 : 0
      Khimki
       
    • image description 14.08.2019, 12:00
      Luch-Energiya
      1 : 1
      Chayka
       
    • image description 14.08.2019, 12:00
      SKA-Khabarovsk
      1 : 2
      Mordovia
       
    • image description 10.08.2019, 19:00
      Armavir
      2 : 1
      Chayka
       
    • image description 10.08.2019, 18:00
      Avangard
      2 : 2
      Spartak-2
       
    • image description 10.08.2019, 18:00
      Khimki
      3 : 0
      Krasnodar 2
       
    • image description 10.08.2019, 17:00
      Mordovia
      0 : 3
      Baltika
       
    • image description 10.08.2019, 17:00
      Nizhny Novgorod
      2 : 1
      Fakel
       
    • image description 10.08.2019, 17:00
      Tekstilshchik
      1 : 1
      Shinnik
       
    • image description 10.08.2019, 15:00
      Tom
      0 : 1
      Rotor
       
    • image description 10.08.2019, 13:00
      Yenisey
      2 : 2
      Neftekhimik
       
    • image description 10.08.2019, 10:00
      Luch-Energiya
      0 : 1
      FC Torpedo
       
    • image description 10.08.2019, 10:00
      SKA-Khabarovsk
      0 : 0
      Chertanovo
       
    • image description 04.08.2019, 18:00
      FC Torpedo
      2 : 1
      Armavir
       
    • image description 03.08.2019, 19:00
      Chayka
      0 : 0
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 03.08.2019, 18:30
      Krasnodar 2
      0 : 1
      Rotor
       
    • image description 03.08.2019, 18:00
      Neftekhimik
      1 : 2
      Tekstilshchik
       
    • image description 03.08.2019, 18:00
      Fakel
      2 : 1
      Mordovia
       
    • image description 03.08.2019, 17:00
      Shinnik
      1 : 3
      Avangard
       
    • image description 03.08.2019, 15:00
      Tom
      0 : 0
      Yenisey
       
    • image description 03.08.2019, 15:00
      Chertanovo
      0 : 0
      Khimki
       
    • image description 03.08.2019, 10:00
      SKA-Khabarovsk
      2 : 0
      Baltika
       
    • image description 03.08.2019, 08:00
      Luch-Energiya
      2 : 4
      Spartak-2
       
    • image description 29.07.2019, 19:00
      Armavir
      1 : 1
      Spartak-2
       
    • image description 28.07.2019, 18:00
      Avangard
      1 : 0
      Neftekhimik
       
    • image description 28.07.2019, 18:00
      Baltika
      1 : 2
      Chertanovo
       
    • image description 28.07.2019, 18:00
      Rotor
      1 : 1
      Khimki
       
    • image description 28.07.2019, 17:00
      Mordovia
      0 : 0
      Chayka
       
    • image description 28.07.2019, 17:00
      Nizhny Novgorod
      2 : 1
      FC Torpedo
       
    • image description 28.07.2019, 15:00
      Tom
      2 : 1
      Tekstilshchik
       
    • image description 28.07.2019, 11:00
      Yenisey
      0 : 1
      Krasnodar 2
       
    • image description 28.07.2019, 10:00
      Luch-Energiya
      2 : 1
      Shinnik
       
    • image description 28.07.2019, 10:00
      SKA-Khabarovsk
      1 : 0
      Fakel
       
    • image description 24.07.2019, 20:00
      Chayka
      0 : 2
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 24.07.2019, 19:00
      FC Torpedo
      2 : 2
      Mordovia
       
    • image description 24.07.2019, 19:00
      Fakel
      1 : 2
      Baltika
       
    • image description 24.07.2019, 19:00
      Khimki
      4 : 0
      Yenisey
       
    • image description 24.07.2019, 19:00
      Chertanovo
      1 : 0
      Rotor
       
    • image description 24.07.2019, 18:30
      Shinnik
      1 : 1
      Armavir
       
    • image description 24.07.2019, 18:00
      Neftekhimik
      1 : 1
      Luch-Energiya
       
    • image description 24.07.2019, 17:00
      Krasnodar 2
      1 : 1
      Tekstilshchik
       
    • image description 24.07.2019, 16:00
      Spartak-2
      2 : 0
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 24.07.2019, 15:00
      Tom
      2 : 0
      Avangard
       
    • image description 20.07.2019, 19:00
      Armavir
      0 : 2
      Neftekhimik
       
    • image description 20.07.2019, 19:00
      Baltika
      0 : 1
      Chayka
       
    • image description 20.07.2019, 18:00
      Avangard
      1 : 1
      Krasnodar 2
       
    • image description 20.07.2019, 17:00
      Mordovia
      1 : 0
      Spartak-2
       
    • image description 20.07.2019, 17:00
      Fakel
      0 : 0
      Chertanovo
       
    • image description 20.07.2019, 16:00
      Tekstilshchik
      1 : 4
      Khimki
       
    • image description 20.07.2019, 11:00
      Yenisey
      0 : 3
      Rotor
       
    • image description 20.07.2019, 11:00
      SKA-Khabarovsk
      0 : 1
      FC Torpedo
       
    • image description 20.07.2019, 10:00
      Luch-Energiya
      1 : 1
      Tom
       
    • image description 19.07.2019, 19:00
      Nizhny Novgorod
      1 : 3
      Shinnik
       
    • image description 13.07.2019, 19:24
      FC Torpedo
      2 : 0
      Baltika
       
    • image description 13.07.2019, 18:00
      Krasnodar 2
      1 : 2
      Luch-Energiya
       
    • image description 13.07.2019, 18:00
      Neftekhimik
      1 : 1
      Nizhny Novgorod
       
    • image description 13.07.2019, 18:00
      Rotor
      3 : 2
      Tekstilshchik
       
    • image description 13.07.2019, 18:00
      Chertanovo
      2 : 1
      Yenisey
       
    • image description 13.07.2019, 17:00
      Fakel
      0 : 0
      Chayka
       
    • image description 13.07.2019, 17:00
      Khimki
      3 : 0
      Avangard
       
    • image description 13.07.2019, 17:00
      Shinnik
      1 : 0
      Mordovia
       
    • image description 13.07.2019, 15:00
      Tom
      2 : 0
      Armavir
       
    • image description 13.07.2019, 13:00
      Spartak-2
      2 : 2
      SKA-Khabarovsk
       
    • image description 09.07.2019, 19:00
      Armavir
      2 : 1
      Krasnodar 2
       
    • image description 07.07.2019, 20:54
      Baltika
      0 : 1
      Spartak-2
       
    • image description 07.07.2019, 19:00
      Fakel
      0 : 1
      FC Torpedo
       
    • image description 07.07.2019, 19:00
      Chayka
      0 : 1
      Chertanovo
       
    • image description 07.07.2019, 18:00
      Avangard
      0 : 3
      Rotor
       
    • image description 07.07.2019, 17:00
      Mordovia
      0 : 1
      Neftekhimik
       
    • image description 07.07.2019, 16:00
      Tekstilshchik
      0 : 1
      Yenisey
       
    • image description 07.07.2019, 15:00
      Nizhny Novgorod
      0 : 2
      Tom
       
    • image description 07.07.2019, 10:00
      Luch-Energiya
      2 : 5
      Khimki
       
    • image description 07.07.2019, 10:00
      SKA-Khabarovsk
      1 : 2
      Shinnik
       
© 2019 Sports portal. All rights reserved.
Full or partial copying of materials is prohibited, upon agreed use of materials a direct link to the source is required.